Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj

Zainspiruj się podróżami innych

Interesujące atrakcje

Znak Jakości ZnaneNieznane

Znak Jakości Znanenieznane.pl

Znak Jakości Znanenieznane.pl to wyróżnienie przyznawane najlepszym usługodawcom noclegowym, gastronomicznym i rekreacyjnym, biorącym udział w projekcie. Gwarantuje wysoki standard świadczonych usług i komfort pobytu gości.

Audyt Jakości

Podstawą otrzymania Znaku Jakości jest przejście audytu jakościowego i otrzymanie wysokiej oceny.
Audyt przeprowadzany jest przez ekspertów branżowych, metodą „Tajemniczego Klienta”. Podczas wizyty w hotelu, restauracji, czy miejscu świadczenia usług rekreacyjnych, badamy ok. 600 elementów, które składają się na 9 obszarów, uznanych za kluczowe przy obsłudze klienta. Są to:
- zasoby techniczne,
- czystość,
- gościnność,
- obsługa i sprawność w działaniu,
- jakość żywienia,
- przyjazność dla rodzin z dziećmi,
- atrakcje i usługi dodatkowe,
- przyjazność dla osób niepełnosprawnych,
- przyjazność dla grup biznesowych.
Jest to gruntowna ocena działania obiektu i daje rzetelną informację na temat poziomu usług.

Certyfikat tylko dla sprawdzonych

Dotychczas zaufało nam już ponad 330 usługodawców, z których 243 otrzymało nasz Znak Jakości. Aby uzyskać ten prestiżowy znak oraz Certyfikat końcowa ocena ekspercka nie może być mniejsza niż 4,2 w skali od 0 do 5.

Dzięki metodzie „Tajemniczego Klienta” jesteśmy w stanie rozpoznać wszystkie mocne i słabe strony usług świadczonych przez firmę. Po audycie wskazujemy obszary wymagające poprawy oraz podpowiadamy rozwiązania zmierzające do podniesienia jakości. Dajemy gotowe pomysły na udoskonalenie oferty i wyróżnienie się na tle konkurencji.

Dla firm

Współpracuj za nami. Razem podniesiemy Twoją wiarygodność i zaufanie klientów. Stworzymy nowe, atrakcyjne usługi, których poszukują turyści. Ulepszymy obecne lub znajdziemy nowe sposoby promocji Twojej firmy.
Zapisz się do projektu nim zrobi to Twoja konkurencja.

Formularz zgłoszeniowy