W pobliżu

Inne wydarzenia

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
0.0
0

W ramach projektu „Wrocław Rozmawia” zapraszamy do udziału w cyklu szkoleniowym dla liderów.

Otwarta Akademia letnia

warsztaty w zakresie kompetencji komunikacyjnych, metod facylitacji, działań partycypacyjnych, budowania i wzmacniania wspólnotowości lokalnej, analizy doświadczeń, dobrych i złych praktyk w partycypacji, forów współpracy z artystami i ekspertami, aktywizowania mieszkańców, a także budowania społeczności poparcia dla projektów.

Akademia ma otwarty charakter. Zapraszamy do udziału w całym cyklu warsztatów albo pojedynczych zajęciach

Program:

4.08, godz. 13:00 - 17:00

Maria Zięba „ZAPRASZAM! CZYLI JAK SKUTECZNIE ANGAŻOWAĆ W DZIAŁANIA RÓŻNE PODMIOTY Z OTOCZENIA LOKALNEGO”

Jak w swoje działania angażować osoby, organizacje i instytucje z otoczenia lokalnego, w którym chcemy pracować? Jak dobrze rozpoznać i następnie mądrze wykorzystać potencjał, jaki posiadają nasi przyszli partnerzy? I dlaczego warto to robić? Jak dbać o jakość współpracy i co zrobić, aby nie kończyła się ona na jednym projekcie?

10.08, godz. 15:00 - 18:00

Jaśmina Wójcik: „Jak pracuje z grupami zagrożonymi wykluczeniem społecznym i dlaczego to działa? Artystycznie, oddolnie, mikroprojektowo - jak być jednoosobową instytucją animującą społeczność lokalną?”

11.08, godz.17:00 - 20:00

Aleksandra Mróz-Wykusz z Fundacji Kreatywni! Poprowadzi warsztaty "Nic bez mieszkańca - Praca z mieszkańcami osiedli - aktywizacja, integracja, partycypacja". Więcej o Oli i jej podejściu możecie przeczytać tutaj.

22.08, g. 17:00

Agnieszka Glapa „Dobre doświadczenia, praktyki, w zakresie współpracy z samorządem, mieszkańcami i instytucjami, a także wewnątrz rady osiedla na przykładzie Rady Osiedla Św. Łazarz w Poznaniu”.

ZAPISY:

aby zapisać się na Letnią Akademię Liderów, wyślij maila na adres: dompokoju@dompokoju.org w temacie wpisz LETNIA AKADEMIA

W treści maila prosimy o podanie tytułu i daty szkolenia, imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz instytucję lub organizację, do której należysz Więcej szczegółów o warsztatach na stronie organizatora.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena