W pobliżu

Inne wydarzenia

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
0.0
0

Projekt łączący malarstwo, literaturę, muzykę i teatr. Osiem kameralnych spektakli w reżyserii Jacqueline Kornmüller będzie można oglądać od 16 stycznia 2016 r. w Muzeum Narodowym we Wrocławiu.

Zaproszeni do udziału w projekcie pisarze i kompozytorzy stworzyli utwory literackie i muzyczne inspirowane wybranymi obrazami ze zbiorów Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Na ich podstawie reżyserka Jacqueline Kornmüller wraz z zaproszonymi aktorami i tancerzami przygotowała 8 kameralnych przedstawień, które zaprezentowane zostaną przy poszczególnych dziełach sztuki. Widzowie wędrujący po muzeum z planem i krzesełkiem w ręku, obejrzą różne sceny, będące połączeniem malarstwa, literatury, muzyki i teatru. Aktorzy odgrywać je będą jednocześnie, każdą kilka razy pod rząd, aby widz miał możliwość obejrzenia wszystkich inscenizacji podczas jednego wieczoru. W projekcie udział biorą m.in. pisarze Jacek Dehnel i Joanna Bator oraz aktorzy Joanna Szczepkowska i Bartosz Porczyk.

Projekt powstał w ramach programu sztuk wizualnych Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, którego kuratorem jest Michał Bieniek.

Ceny biletów:
normalny – 20 zł
ulgowy – 15 zł (uczniowie, studenci, renciści)

Bilety do nabycia w kasie muzeum

  • wtorek–piątek: 10.00–15.30
  • sobota, niedziela: 10.00–16.30
  • oraz na godzinę przed rozpoczęciem spektaklu

Rezerwacje: tel.: 71 372 51 50/51/ 53, w. 333, kasabiletowa@mnwr.art.pl.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena