W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
0.0
0

Studio Artystyczne Katharsis w Świdnicy

Studio Artystyczne „Katharsis” (SAK) powstało w październiku 2007r. w Świdnicy. Jest to miejsce skierowane do każdej grupy wiekowej, a poszczególne pracownie umożliwiają rozwój zarówno w sferze intelektualnej i twórczej, jak i rekreacyjno-rozrywkowej.

W naszej szkole mamy do wyboru wiele profesjonalnie prowadzonych zajęć, m.in.: taneczne (balet, hip-hop, dancehall, taniec towarzyski, taniec brzucha), muzyczne (wokal, gitara, pianino), plastyczne (plastyka, malarstwo, rysunek), a także różnego rodzaju fitness. Posiadamy w tych dziedzinach wiele sukcesów krajowych jak i międzynarodowych.

Już 3-letnie dzieci uczą się i szkolą swoje talenty pod okiem naszych doświadczonych i potrafiących zaszczepić pasją instruktorów. Młodzież ma okazję oderwać się od wirtualnego świata, a dorośli zapominają u nas przez chwilę o pracy.

Dążymy do tego, aby każdy wyniósł z tego miejsca jak najwięcej wiedzy
i umiejętności, aby nauczył się pracować nad sobą i zrozumiał, że bez tego nie ma w życiu sukcesów. Wierzymy, że dzięki naszym staraniom i wieloletniemu doświadczeniu, nadal co jakiś czas będziemy mogli poszczycić się nowymi nabytkami w postaci jeszcze nie odkrytych talentów. Zawsze wychodzimy do ludzi i staramy się zarazić ich swoją pasją. Chcemy pokazać jak bogate może być życie dzięki angażowaniu się w tworzenie nowej i lepszej rzeczywistości.

W naszej ofercie artystycznej znajdziecie Państwo:

OPRAWA MUZYCZNA IMPREZ (Sylwester, Andrzejki, urodziny, imieniny, rocznice, imprezy firmowe, itp.) - muzyka mechaniczna (lata 60-2011) z możliwością śpiewu na żywo. Nie tylko zabawimy Państwa muzyką mechaniczną, ale nasz profesjonalny DJ jest wokalistą, który swoim śpiewem stanowić będzie dodatkową atrakcję podczas zabawy.

POKAZY TANECZNE – zawodowa para taneczna (tańce latynoamerykańskie i standardowe) oraz tancerka tańca brzucha i bollywood – dużo energii, ruchu, ekspresji oraz cudowne stroje i wspaniała muzyka. Możliwe jest również przeprowadzenie przez instruktorów krótkiego kursu tańca z gośćmi.

KONCERTY I RECITALE - Piosenki autorskie oraz znanych wokalistów i kompozytorów w nowych interpretacjach. Piosenka literacka i poezja śpiewana z domieszką jazzu.

wokal - Tomasz Sochacki, gitara lub pianino - Grzegorz Wierzba, gościnnie: gitara jazzowa - Mateusz Puławski (więcej o nas na stronie internetowej, w zakładce: OFERTA KONCERTOWA)

POKAZY TANECZNE ZESPOŁÓW – młodzież i dzieci mogą się zaprezentować  tanecznie w formacjach i być ozdobą wszelkich imprez. Różne style taneczne: hip-hop, house, new style, t. brzucha, balet.

KONCERTY WOKALISTÓW- wspaniali i profesjonalnie przygotowani wokaliści w wieku 9-20 lat, którzy umilą czas muzyką rozrywkową zarówno polskimi jak i zagranicznymi hitami, natomiast piosenki dziecięce sprawią, że każde dziecko będzie chciało tańczyć i bawić się na parkiecie.

FOTOGRAFIA - Przekazanie emocji , wyrażenie ekspresji i uchwycenie autentyczności - to wszystko znajdzie się na zdjęciach, które zrobimy. Fotografia portretowa, ślubna, rodzinna, studyjna, tańca, okolicznościowa, mody, plenery, reportaże, a także fotografia dla firm. 

PROWADZENIE WARSZTATÓW TANECZNYCH - Różne style taneczne: hip-hop, house, new style, show dance, t. brzucha, bollywood, balet, t. towarzyski.

PROWADZENIE WARSZTATÓW WOKALNYCH - zajęcia z certyfikowanym trenerem wokalnym Natural Voice Perfection.

MUZYKA INSTRUMENTALNA - Wspaniały klimat przy świecach, a w tle dźwięki pianina lub gitary. Mile i romantycznie spędzony czas przy muzyce instrumentalnej. Gitara lub pianino – Grzegorz Wierzba.

OBRAZY i BIŻUTERIA NA ZAMÓWIENIE - Piękna biżuteria z naturalnych kamieni. Różne techniki malarstwa: martwe natury, pejzaże, nowoczesne malarstwo surrealistyczne i abstrakcyjne, malarstwo sakralne oraz kopie obrazów – jeśli chcą Państwo ubarwić swoje miejsce wspaniałymi obrazami lub ofiarować niezwykły prezent znajomym, wystarczy złożyć zamówienie. Możemy stworzyć dla Państwa projekty obrazów, które mogły by zawisnąć na ścianach Państwa domów lub firm.

WYNAJEM SAL – szkolenia, warsztaty, kursy. Sale lustrzane o powierzchni ok. 40m2. 

Zapraszamy Państwa na naszą stronę www.sak-art.com.pl oraz portal społecznościowy FACEBOOK gdzie można obejrzeć zdjęcia z imprez, poczytać o wszystkich wydarzeniach, a w zakładce DYPLOMY zobaczyć jak wiele udało nam się przez te lata osiągnąć.

Wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą, rozwojem naszej szkoły, a może i nawet są gotowi ją wspomóc prosimy o kontakt.

Odległości

400m do taxi
400m do dworca kolejowego
350m do autobus komunikacji miejskiej

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena