W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
Znanenieznane
0.0
1

Śląskie Wesołe Miasteczko Chorzów

Wesołe Miasteczko znajduje się w Chorzowie na obrzeżach Parku Ślaskiego. Jeśli macie ochotę na dawkę dobrej zabawy, to powinniście zabrać rodzinę i wybrać się do wesołego miasteczka. Goście w każdym wieku znajdą tu atrakcje dla siebie. 

Na dzieci czekają tu kolorowe karuzele, dmuchańce, podróże samochodami, statkami i helikopterem. Znajdziecie tu również karuzele familijne. Dorośli mogą skorzystać z ześlizgu do wody oraz największej w kraju karuzeli - Dużej Gwiazdy. Jeśli lubicie dobrą zabawę to zapraszamy do Śląskiego Wesołego Miasteczka, nie będziecie się tu nudzić!

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...

Opinie użytkowników:

Śląskie Wesołe Miasteczko Chorzów
Oceń opinię: 0 5 0
2013-07-21 12:00 wojak napisał/a:

napisalem do prezesa wesołego 17.07.2013r

Dzień dobry

Wczoraj z rodziną i przyjaciółmi odwiedziliśmy pseudo wesołe miasteczko. Rodzina , dzieci i przyjaciele nie mogli uwierzyc ,że za tak duże pieniądze można skorzystac z tak nie wielu atrakcji ! Już na wejściu wita nas wydobywająca się z głośników muzyka żywcem przypominająca ta która jest puszczana w supermarketach . Panie prezesie to ma byc park rozrywki ! Muzyka ma klientów wprowadzic w rozrywkowy nastrój !
Wszystkie karuzele , które jeszcze pozostały przypominają nam czasy PRL . A w miejsce tych , których już nie ma rozsypano piasek. Dlaczego na stronie internetowej nie informujeci ,że w wesolym miasteczku jest czynna tylko częśc karuzel a pozostałe dodatkowo płatne !
Flic flac nieczynny ! Kilkanascie metrów od flic flaka stoi nieczynna wieża ,pozostałośc po jakiejś atrakcji , która jakis czas temu zakupiliście z zachodniej granicy , bo tam juz nie spełniała norm bezpieczeństwa.
Gwiazda duża wygląda jak straszydło. Beznadziejnie pomazana pędzlami a na pozostałej części konstrukcji jest korozja ! Smocza jama zamiast straszyc najmłodsza grupe klientów to tylko śmieszy . Twister nieczynny. Atrakcja zaraz na wprost wejścia ( nie pamiętam nazwy) nieopodal apollo stoi nieczynna. Nowy 27 letni nabytek wesołego miasteczka zakupiony na zachodzie jest dodatkowo płatny. O zgrozo...
Karuzela Enterprisse ze względów technicznych potrzebuje 10minutowych przerw na ponowne uruchomienie ( czyżby śilnik już był na wykończeniu i się za szybko przegrzewa ?) do tej przerwy dochodzi stanie w 15 minutowej kolejce ! Kolejną "atrakcja" , która moje dzieci omineły szerokim łukiem są samoloty duże . Ta karuzela jest tak stara i beznadziejna ,że już dawno powinna wylądowac na złomowisku ! Dalej napotykamy na kolejny bardzo drogi fast-food . Na stawie kiedyś pływała łódź . Dziś natomiast jest nowa oczywiście dodatkowo płatna atrakcja jaka są rowerki wodne. Po przestaniu w 30minutowej kolejce na rolerkoster okazuje sie ,że dwa wagoniki są nieczynne . W pałacu sensacji od lat jedna i ta sama sensacja , która chyba każdy już przerabiał. Toalety przypominają lata powstania wesołego. Wszędzie wszystko za namiotami pozarastane chwastami sięgajacymi półtorej metra. Miejmy nadzieje ,że turyści z zachodu omijają wesołe , bo inaczej powędruje w świat nie ciekawa opinia .
Czujemy się oszukani . W ofercie jest informacja ,że bilet upoważnia do całodziennego nielimitowanego kozystania z " atrakcji" . Tymczasem kolejki ze względu na brak atrakcji są tak ogromne do każdej maszyny słuzacej do rozrywki ,że klienci po staniu w 20/30 minutowych kolejkach są zmęczeni i zdenerwowani. Dochodzi między klientami do sprzeczek, gdyz częśc klientów zaczyna wciskac się na poczatek kolejki , bo nie wytrzymują stania w 29stopniowym upale w kolejce. Wszedzie słychac narzekania na zarząd wesołego.
Panie prezesie proszę się opamiętac i naprawde zmodernizowac wesołe gdyż to co tam jest teraz woła o pomste do nieba !
Potraficie tylko stary złom malowac farbami , wyłączac karuzele , wprowadzac dodatkowe opłaty , powodowac ogromne kolejki ( gdyby było wiecej atrakcji kolejki z pewnościa byłby mniejsze).
Wraz ze znajomymi i dziecmi doszliśmy do wniosku ,że park rozrywki tak ale nigdy ten w Chorzowie ! Bilety zakupiliśmy dzięki gruppon.pl ale i tak uważamy ,że stracilismy niepotrzebnie czas i pieniądze !
Dodatkowo będziemy wszystkim zainteresowanym wesołym miasteczkiem stanowczo odradzac to miejsce . Postaramy się jak najwiecej opini na ten temat pozostawic w internecie ! By nikt w przyszlości tak jak my nie popełnil takiego samego błędu płacąc tak wiele za tak nie wiele !

Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena