W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
5.0
3

Park Owadów

PARKOWADÓW

Czy widzieliście kiedyś mrówkę ludzkich rozmiarów? Teraz to możliwe. Niewiele możemy powiedzieć o spotykanych na żywo owadach. Ze względu na ich mikroskopijną wielkość, umyka nam wiele szczegółów ich budowy. Dociekliwych zapraszamy do pierwszego w Polsce południowej parku owadów, gdzie zobaczyć można 16 gigantycznych figur.

Są to m.in. konik polny, biedronka, mrówka, jelonek rogacz, larwa motyla, modliszka, skorpion, stonka, żuk rohatyniec, mucha, skorek.

Spacer ścieżką edukacyjną to świetny sposób na uzupełnienie lekcji biologii oraz ciekawe doświadczenie. Każdy eksponat zaopatrzony jest tutaj w tablicę informacyjną, z której wyczytać można ciekawostki na temat prezentowanego gatunku.

Ekspozycja figur owadów wzbogacona jest również o wystawę wypreparowanych okazów owadów, pochodzących z różnych zakątków naszego globu, np. z Tajlandii, Marka, Rosji i wielu innych. W gablotach znaleźć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady.

NOWOŚĆ 2013! Owady ruchome

Na miejscu

Akceptacja kart kredytowych
Bankomat na terenie obiektu
Parking niestrzeżony

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...

Opinie użytkowników:

Park Owadów
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-24 12:46 Renatka83 napisał/a:

Świetna Zabawa ;)

Jedyny taki Park w okolicy gdzie nie tylko zaskakują ruchome dinozaury ale i również ruchome oraz oddający realistyczny dźwięk owady, Bardzo ciekawy i nowy pomysł jak dla mnie :) Także Polecam wszystkim jak najbardziej ten Park w którym, nie tylko się rozerwiesz ale i dowiesz wiele nowych informacji :)

Park Owadów
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-12 15:25 Jagoda25 napisał/a:

:)

Jeśli ktoś chciałby zobaczyć owady ludzkich rozmiarów to, to miejsce jest idealne, nie dość że figury zachwycają wielkością to poryszają sie i oddają realistyczne dzwięki ;) Polecam bardzo ;)

Park Owadów
Oceń opinię: 0 5 0
2013-06-05 14:10 Jagoda25 napisał/a:

Rewelacja

Duże owady wielkości ludzkich rozmiarów zachwycają nie tylko wyglądem ale również poruszają sie i oddają realistyczne dzwięki :) Świetnie wykonany i zadbany park ;) Polecam

Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena