W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
0.0
1

Kraina Kropka Bielsko-Biała

Sala zabaw Kraina Kropka to obiekt w którym dzieci mogą bezpiecznie bawić się przez cały rok. Uwzględniając różnorodne potrzeby najmłodszych, zależne od wieku stworzono dwa odrębne pomieszczenia. Sala dla dzieci do lat 12 to połączenie krętych labiryntów, zjeżdżalni i torów przeszkód. Pokój dla maluchów mających nie więcej niż 3 latka, wyposażono w pluszaki, bujaki i inne miękkie zabawki.

Ponadto w Krainie Kropka przygotowano 3 niezwykłe salki urodzinowe. Każda z nich przenosi w świat innej bajki. Dodatkowo wszystkie posiadają mini scenę do występów artystycznych.
Cały obiekt jest klimatyzowany i posiada dostęp do Internetu. Dla rodziców wydzielono małą kawiarenkę w której mogą pokrzepić siły i zaczekać na swoje pociechy.

Na miejscu

Bar kawiarnia
Internet
Klimatyzacja
Parking niestrzeżony

Odległości

1.2km do dworca kolejowego
3km do autobusu PKS
1km do taxi
2.8km do centrum

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...

Opinie użytkowników:

Kraina Kropka Bielsko-Biała
Oceń opinię: 0 5 0
2013-09-22 22:40 Klient56 napisał/a:

NIE POLECAM!!!

Nigdy więcej nie odwiedze tej firmy z moim dzieckiem! kobieta nie miła, krzyczy na dzieci. Do tego w sali ZABAW śmierdzi jak w stołówce, bo w SALI ZABAW jest pizzeria... 2 biznesy w jednym miejscu, to nie dobry pomysł, coś kosztem czegoś. Moje dziecko zamiast dobrej zabawy, przeżyło stres związany z niemiłą obsługą, prawdobodobnie ze strony właścicieli. SERDECZNIE NIEPOLECAM!!!

Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena