W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
Znanenieznane
0.0
0

Blueform Event

Firma szkoleniowo-doradcza BLUEFORM posiada w swych szeregach także pion eventowy. Stąd oferta zabaw integracyjnych i wydarzeń firmowych dla dorosłych oraz Małe Laboratorium, czyli oferta animacji dla dzieci.

Pion Eventowy zajmuje się głównie organizacją szkoleń dla pracowników z możliwością dopięcia elementów integracji po zajęciach. Miękkie propozycje eventowe, takie jak wesołe konkursy z wiedzy o firmie, dyskoteki tematyczne, animacje są tak samo emocjonujące jak mocne akcenty dla odważnych - wspinaczka skałkowa, wyścigi zaprzęgów konnych, gry na orientację, przełamywanie barier w najwęższych śląskich jaskiniach czy firmowe regaty (oczywiście nie brakuje wciąż lubianych gier paintballowych, konkurencji linowych, strzelniczych czy zabawnych konkurencji mleczno - piwnych). Nowością są także coraz bardziej lubiane pakiety tematyczne - podczas dłuższych wyjazdów (2-5 dniowe) uczestnicy po każdym dniu szkoleń  właściwych pozostały czas spędzają na nauce umiejętności sportowych. Połączenie nauki niezbędnej do pracy z nauką umiejętności własnych to także znakomita okazja do budowania świadomości zdrowego trybu życia.

Pakiety tematyczne

  • Pakiet golfisty
  • Pakiet konny
  • Pakiet narciarski
  • Pakiet wędkarski
  • Pakiet żeglarski

Małe laboratorium

Małe Laboratorium z kolei to głównie wydarzenia animacyjne skoncentrowane na rozwoju dziecka i edukacji poprzez zabawę. W Małym Laboratorium Maluszki nauczą się praw fizyki i chemii, wylepią z gliny narzędzia użytkowe, jak to robili nasi przodkowie, spotkają się z paleontologiem by poznać polskie dinozaury czy sławnym kucharzem, by prześcignąć w kuchennych rewolucjach nawet mamę. W Laboratorium poza ekspertami i naukowcami pracują także Clown, Królewna Śnieżka i Ciotka Klotka, którzy zaopiekują się dziećmi i będą wspominani jeszcze długo po spotkaniu. Wszystko to możesz zamówić do domu (urodziny, Mikołajki, karnawał, itp.), na eventy firmowe z rodzinami w plenerze lub hotelu, czy już niebawem - w specjalnym ośrodku Laboratorium.

Na miejscu

Bar kawiarnia
Internet
Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Inne funkcje obiektu

BLUEFORM - doradztwo i szkolenia

Blueform specjalizuje się w szkoleniach komputerowych, w tym z zakresu komunikacji ICT oraz w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej i integracji. Najczęstszymi Klientami firmy są ośrodki medyczne, firmy handlowe oraz osoby zainteresowane rozwojem zawodowym w zakresie IT, umiejętności sprzedażowych, obsługi Klienta/Pacjenta, marketingu czy grafiki komputerowej i programowania. Doradztwo zawodowe i biznesowe dotyczy przede wszystkim wdrażania systemów komputerowych, innowacji ICT oraz szeroko pojętego marketingu.

Blueform - projekty międzynarodowe

Blueform zajmuje się także kompleksową organizacją i realizacją projektów międzynarodowych dla osób starszych zainteresowanych nabywaniem wiedzy z zakresu tradycji innych kultur. Projekty te, głównie prowadzone w ramach programu Grundtvig, pozwalają na podnoszenie umiejętności językowych, ale także pokazują prawdziwe życie i kulturę innych narodów poprzez nawiązywanie nowych międzynarodowych przyjaźni. Podczas wyjazdów uczymy sie języka, łamiemy stereotypy, poznajemy smaki miejsc, w których jesteśmy oraz zwiedzamy.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena