W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
5.0
0

Beskidzka Organizacja Turystyczna

Jeśli:

  • szukasz adrenaliny, mocnych wrażeń i wysiłku na świeżym powietrzu, a dzieci chcesz nauczyć opanowania, odpowiedzialności, koordynacji – to Park Linowy ORLA PERĆ czeka właśnie na Ciebie (www.linopark.pl),
  • chcesz spędzić czas w Beskidach/ Austrii: rodzinnie, grupowo (firma/ szkoła) czy solo:; aktywnie lub SPAczynkowo zapraszamy do Biura Turystyki Aktywnej BESKIDTRAVEL.PL (www.beskidtravel.pl) – gotowe pakiety ale również możliwość przygotowania oferty na zamówienie,
  • chcesz wziąć udział w zawodach, lub by ktoś je dla Ciebie przygotował: Nordic Walking, Narciarstwo Na Trawie (Grasski), Skitour (skitur), Narciarstwo Zjazdowe (alpejskie), biegi – zapraszamy Beskidzka Organizacja Turystyczna (www.bot5.pl).

Te wszystkie działania prowadzimy jako stowarzyszenie branży turystycznej. 

Inne funkcje obiektu

Biuro Turystyki Aktywnej BESKID TRAVEL

Biuro Turystyki Aktywnej BESKID TRAVEL prowadzi działalność w ramach Stowarzyszenia Beskidzka Organizacja Turystyczna.

W sezonie letnim proponujemy aktywny wypoczynek w Beskidach/ Alpach, łączący komfortowe warunki zakwaterowania i wyżywienia z ruchem na świeżym powietrzu.
W sezonie zimowym organizujemy wyjazdy narciarskie w Alpy do najlepszych ośrodków w Austrii. Proponowane przez nas wyjazdy wyróżniają: kompleksowa obsługa (zakwaterowanie, wyżywienie, karnety, szkolenie, baseny, zajęcia animacyjne) oraz przystępne ceny. Specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach, w czasie których dzieci mają zapewnione szkolenie z instruktorami oraz dodatkowe zajęcia w ośrodku.

Dążymy to tego, aby Beskid Travel kojarzony był z bezpiecznym wypoczynkiem, aktywnym stylem życia, dużą dawką radości oraz najlepszymi wakacyjnymi wspomnieniami.
Zapraszamy!

Park Linowy ORLA PERĆ

Witamy w Parku Linowym ORLA PERĆ w Brennej!

Najnowszą i największą atrakcją Brennej jest Park Linowy „Orla Perć”. Największą …- nie tylko ze względu na wysokość – przeszkody umieszczone są na 18-metrowych palach, ale największą atrakcją – bo przyciąga zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych; osoby indywidualne i całe grupy.

Usytuowanie - centrum Brennej pomiędzy hotelem Kotarz a sklepem Biedronka. Duży parking pozwala na podjazd samochodem bezpośrednio pod wejście do Parku.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

Przed wejściem na przeszkody każdy uczestnik jest ubierany w certyfikowany sprzęt zabezpieczający przed upadkiem z wysokości (uprząż z lonżami, karabinkami i rolką oraz kask), za pomocą którego może bezpiecznie korzystać ze wszystkich atrakcji jakie oferuje Park. Przed wyruszeniem na trasę każdy uczestnik musi ponadto odbyć podstawowy kurs poruszania się po parku i bezpiecznego posługiwania się sprzętem zabezpieczającym przed upadkiem z wysokości. Nie jest to trudne, bo nawet 6-letnie dzieci radzą sobie same ze swoim sprzętem. Nad bezpieczeństwem uczestników zajęć czuwają odpowiednio wykwalifikowani instruktorzy.

Trasy:

Zielona – przygotowana specjalnie dla dzieci. Przeszkody umieszczone są na wysokości około 2-metrów. Aby trasę przejść samodzielnie dziecko musi sięgać dłonią na wysokość minimum 140cm (wiek ok. 6 lat). Wśród przeszkód dla dzieci są m.in. ścianka wspinaczkowa, przejazdy tyrolskie, siatki, płotki, makarony, baletnica, huśtawki i łódka ”Titanic”. Przechodzenie przez przeszkody uczy dzieci zasad równowagi, logicznego myślenia i poczucia odpowiedzialności.

Niebieska – trasa na wysokości 9metrów, dozwolona dla młodzieży i dorosłych (dzieci pod opieką). Do samodzielnego przejścia wymagane sięganie dłonią na wysokość minimum 160cm. Jest to trasa z najciekawszymi przeszkodami: skok Tarzana z ruchomego podestu, trawers przez ścianę wspinaczkową, deskorolka, kładka, a oprócz tego siatki, mosty, huśtawki, makarony, skakanki, zjazdy tyrolskie. Trasa przeznaczona dla amatorów silnych wrażeń.

Czarna – trasa dla hardcorów. Wymagania: wzrost jak na trasie niebieskiej ale dodatkowo ukończone 16 lat (młodsi pod opieką dorosłych). Przeszkody umieszczone są na wysokości 15m – nie trzeba mieć wcale dużo siły aby tę trasę przejść, potrzebna silna odporność na wysokość. Trasa z huśtawkami, siatkami, kładkami, skakankami, falochronem, makaronami, słupkami, mostami, baletnicą kończy się pięknymi trzema zjazdami (najdłuższy ma 50 m).

Niebieska + czarna – tylko dla wytrzymałych. Po przejściu trasy niebieskiej na wysokości 9m wychodzi się na trasę czarną na wysokości 15m. Ukoronowaniem są trzy zjazdy tyrolskie na pobliskie drzewa.

Orla Baszta – dla tych co lubią być wyżej. Jest to gruby słup drewniany „obity” chwytami wspinaczkowymi do wysokości 15m. Podczas wspinaczki na „Orlą Basztę” instruktor asekuruje wspinacza na tzw. wędkę. Po wejściu na górę – chwila na podziwianie widoków i zjazd na linie na dół.

Grupy

Na terenie Parku Linowego istnieje możliwość przygotowania dla grup zorganizowanych konkurencji sprawnościowych i intelektualnych. Wykorzystując elementy parkowe w połączeniu z zabawami (na wesoło)/ konkurencjami (całkiem „na serio”) i uzupełniając to odpowiednimi zadaniami intelektualnymi tworzy się fantastyczną imprezę integracyjną wzmacniającą więzi między uczestnikami. Wspólne kibicowanie „swoim” zawodnikom, pomoc w pokonywaniu trudności, wspólna praca na rzecz grupy to nieodzowne elementy zajęć grupowych.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...
Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena