W pobliżu

Może Cię zainteresować

Podobne

Ciekawe atrakcje na maila!

Newsletter

Zapisz się do newslettera, a co tydzień dostaniesz świeżą dawkę wypoczynku!

Dodaj
na listę
4.8
1

Akuku - Bajeczna Kraina Zabaw

Akuku - Bajeczna Kraina Zabaw jest firmą zajmującą się zapewnieniem rozrywki dzieciom nowoczesnym, pełnym atrakcji placu zabaw. 
Plac zabaw o powierzchni 320 metrów kwadratowych wyposażony jest w trampolinę, baseny z piłkami, wielopiętrowe labirynty, zjeżdżalnie i wielkie klocki (wielka motoryka) oraz w zabawki, książeczki, układanki i kredki, czyli we wszystko to, co gwarantuje wspaniałą i bezpieczna zabawę dla dzieci od 0 do 10 lat.

Obiekt posiada także 3 sale przeznaczone dla mniejszych grup, dla których organizuje się tu urodziny, mikołajki, ale także zajęcia z animatorem. 

W Akuku możliwe jest także zamówienie animatorów, którzy przyjeżdżają z przygotowanym wcześniej programem zabaw do domów, do parku czy w inne wyznaczone wcześniej miejsce, by zabawić dzieci, skłonić do rozwiązywania zagadek, odczytywania szyfrów czy poszukiwania skarbów.

Na miejscu

Bar kawiarnia
Klimatyzacja
Parking niestrzeżony

Odległości

300m do autobus komunikacji miejskiej
600m do autobusu PKS
50m do basenu
200m do centrum

Inne funkcje obiektu

Salki urodzinkowe

W Akuku mamy możliwość wynajęcia salek urodzinowych (Salka lasu i Salka słońca), przewidzianych dla grup zorganizowanych 4-15 Gości, w których można zorganizować atrakcyjne animacje, warsztaty edukacji artystycznej oraz przyjęcia urodzinowe.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...

Opinie użytkowników:

Akuku - Bajeczna Kraina Zabaw
Oceń opinię: 0 5 0
2011-09-05 11:43 Poszukiwacz1 napisał/a:

Miłe miejsce

Też znam to miejsce, chyba najlepsze miejsce do zabaw z dziecmi w rejonie Jastrzębia. Jest jasno, pachnąco i czysto, a rodzice mają swoje miejsce bardzo blisko maluchów, więc nie trzeba się stresować.

Oceń:
Aby oceniać musisz być zalogowany. Zaloguj się
Twoja ocena