Inne blogi

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje

Wybrane wydarzenia

W trasie

Zainspiruj się podróżami innych

ZnaneNieznane na II Świebodzickiej Grze Miejskiej
0

Druga edycja Gry Miejskiej w Świebodzicach już za nami. W tym roku po raz pierwszy byliśmy partnerem tej akcji. Początkiem czerwca Świebodzice przeobraziły się w planszę do gry, na której osiem drużyn przez pięć godzin pokonywało trasę, rozwiązywało quizy i rebusy, konkurowało ze sobą w trakcie gier i zabaw podwórkowych, takich jak skoki na skakance, czy rzucanie piłeczką. Widowiskowa okazała się też partia żywych warcabów :-)

Uczestnicy mieli również za zadanie zaopiekować się balonami ZnaneNieznane. Każda drużyna na starcie dostała po 6 balonów. Zadaniem było doniesienie na metę jak największej ilości napompowanych balonów.

Kolejne zadanie dotyczyło stworzenia 3 haseł promujących portal ZnaneNieznane. Oto kilka przykładów kreatywności świebodziczan:

"Portal ZnaneNieznane zaplanuje dla Ciebie i Twojej rodziny niezapomniane wycieczki i podróże po bliższej i dalszej okolicy. Odkrywajmy piękno regionu!"

"Zrób przyjemność rodzinie, zabierz ją w podróż po dolnośląskiej krainie!"

"Drogie rodziny! Dość leniuchowania, dziś na wycieczkę po okolicy wychodzimy, będziemy podróżować, bawić się i pływać, na świeżym powietrzu przyjemnie wypoczywać. Bierzcie znajomych i wyjeżdżajcie na podróże znane i nieznane zapraszajcie!"

"Mamo! Tato! Ruszaj w świat! Ze swą pociechą odkrywaj za pan brat!"

i taka perełka "Forum krzepi, forum radzi, forum nigdy Cię nie zdradzi!" ;-)

Wszystkim uczestnikom II Świebodzickiej Gry Miejskiej dziękujemy za wspólna zabawę, gratulujemy wiedzy na temat Waszego miasta i do zobaczenia w przyszłym roku.

Tymczasem ZnaneNieznane zaprasza po wakacjach na Gry Miejskie do Świdnicy i do Wałbrzycha!

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...