Inne blogi

Może Cię zainteresować

Ciekawe atrakcje

Wybrane wydarzenia

W trasie

Zainspiruj się podróżami innych

Przygoda za przygodą, czyli życie Martyny Wojciechowskiej
0

Kochani!

Martyna
Piszemy dopiero dziś... wszystko przez prace na portalu ZnaneNieznane, nowe artykuły o atrakcjach oraz opisy tras z województwa opolskiego a nawet śląskiego, które nie pozwoliły nam na podzielenie się z Wami wrażeniami ze spotkania z podróżniczką i dziennikarką Martyną Wojciechowską. Spotkanie odbyło się dokładnie tydzień temu w Świdnicy, przy okazji Dni Gór organizowanych z inicjatywy świdnickiego himalaisty Piotra Snopczyńskiego, również obecnego w czasie wydarzenia.

Wystawa
Na początek Pan Snopczyński dokonał otwarcia nowej wystawy fotograficznej "Zimowy Broad Peak", w której uczestniczył. Zdjęcia można obejrzeć na piętrze Klubu Bolko w Świdnicy. Są niesamowite, pokazują piękno gór i ich potęgę, a także ludzi, którzy mierzą się z siłami natury. Następnie wkroczyła Martyna...

Prezenty
Martyna Wojciechowska przedstawiła zdjęcia i wspaniale opowiadała o zdobyciu Korony Ziemi - 7 najwyższych szczytów świata w 7 lat!
Udało nam się porozmawiać z podróżniczką, zrobić zdjęcia i wziąć autografy w książkach, które przekażemy aktywnym fanom ZnaneNieznane. Mamy nadzieję, że te prezenty Was ucieszą. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z książkami Martyny. Nasza redakcja wsiąknęła w jej opowieści - są dramatyczne, zabawne, odkrywcze... niesamowite!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Dodaj swoją opinie

Wyślij opinię

Nie jesteś zalogowany

Aby móc komentować musisz się zalogować w serwisie ZnaneNieznane

Zaloguj się...